Kto sme

Sme dynamicky rozvíjajúca sa investičná skupina s ambíciou konkurovať veľkým hráčom na trhu.

Vitajte v spoločnosti Cisarius, investičnej skupine, kde sa snažíme predefinovať finančný sektor našim transparentným prístupom a ambicióznymi cieľmi. Vznikli sme za potreby nového pohľadu vo svete financií. Náš tím finančných expertov, vedený skúsenými Tiborom Egri a Richardom Ružbarským, sa zaväzuje nezaostávať za veľkými hráčmi v odvetví. Dovoľte nám, Vás zaujať naším autentickým prístupom, voči zabezpečeniu investícií a poskytovaniu tak skutočnej konzervatívnej správy majetku.

Nie sme vaša bežná investičná skupina. Ambiciózne konkurujeme veľkým hráčom v poslaní vyťažiť pre našich klientov maximum, čo trh ponúka. Denne sa pohybujeme v neustále sa meniacom finančnom svete, rozhodnutí poskytnúť nadštandardnú a hlavne férovú starostlivosť klientom. Naša história je plná skúseností a zručností, naprieč rôznymi firmami vo finančnom sektore, vďaka ktorým sme sa stali špecialistami v odbore. Učili sme sa od tých najlepších a absorbovali sme ich znalosti a odbornosť. Toto všetko v snahe uspokojiť požiadavky našich klientov. Nielenže máme priamu skúsenosť s obchodovaním, ale naša firma zohráva aj kľúčovú úlohu pri identifikovaní toho, čo na trhu chýba, zabezpečujúc, aby naši pracovníci mali schopnosť implementovať to, čo klienti požadujú.

Spoločnosť nie je iba skupina jednotlivcov – sme pevný, súdržný tím 30 spolupracovníkov a obchodných partnerov rozmiestnených po celej Slovenskej republike čo umožňuje aby príležitosti neostávali obmedzené hranicami našej spoločnosti. Veríme v spoluprácu a rast, čo nám tiež umožňuje pomáhať druhým dosiahnuť ich finančný úspech.

Zaujíma vás, ako sa pridať k našej neobyčajnej ceste?

Kontaktujte nás

Sme konzervatívny správca majetku

Predtým však prejdime k významu, ktorý udáva konzervatívna správa financií. V jadre konzervatívnej správy financií je zabezpečenie investícií pri zohľadnení úrovne tolerancie rizika klienta. Vo svete investícií sú vyššie výnosy často spojené s vyšším rizikom. Avšak v našom rýchlom a neustále sa meniacom svete, čo vlastne dnes definuje vyššie výnosy? Táto otázka drží v napätí aj tých najskúsenejších investorov.

Čo sa týka spravovania peňazí, držíme sa konzervatívneho prístupu. Áno, sme konzervatívnymi správcami financií, vždy s ohľadom na záujmy našich klientov. Ale čo to presne znamená konzervatívna správa financií?

Čítať viac

Európska únia, ako aj Európsky parlament patria taktiež medzi obhajcov obnoviteľnej energie. Politiky a dotácie, ktoré zaviedli, jasne demonštrujú ich záväzok tejto veci a naznačujú budúci smer nielen pre Európu, ale aj pre zvyšok sveta. Geopoliticky orientované krajiny na celom svete teraz začleňujú výstavbu zelených energetických zdrojov do svojich programov, uznávajúc ich význam z ekonomického aj z environmentálneho hľadiska.

Je fascinujúce sledovať, ako národy so silným geopolitickým cítením prijímajú potrebu integrovať výstavbu zdrojov zelenej energie do svojich strategických plánov. V Európskej únii robustné politiky a štedré rozdelenie dotácií slúžia ako silné stimuly, umiestňujúc zelenú energiu na čelo investičných priorít. Nemecko, ktoré vedie túto iniciatívu, sa odvážne rozlúčilo s jadrovými zdrojmi a teraz sa sústreďuje na minimalizáciu uhlíkových stôp jednotlivých spoločností tým, že prechádza na obnoviteľné zdroje energie.

Využívaním neobmedzeného potenciálu zdrojov, ako sú solárna energia, veterná energia a vodná energia, máme príležitosť prispieť k udržateľnosti našej planéty. Je skutočne pozoruhodné byť súčasťou kolektívneho úsilia na obnovu funkčnosti Zeme samotnej, dosiahnutého prostredníctvom konzervatívnych investícií do projektov zelenej energie, ktoré nakoniec podporujú harmonickú a ekologicky priateľskú spoločnosť.

Slovenská legislatíva a bariéry v odvetví v súčasnosti predstavujú pre zakladanie nových projektov zelenej energie nemalé prekážky. Na zmiernenie týchto výziev a dosiahnutie ziskovosti s minimálnym rizikom sme strategicky zriadili svoje operácie v Českej republike. Spolupracujúc so svojím tímom odborníkov s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, si kladieme za cieľ do troch rokov spustiť výstavbu približne 25 projektov fotovoltaických elektrární v Českej republike.

Celkovo sa odvetvie zelenej energie rozvíja a ponúka hojné príležitosti na investície, ktoré sú v súlade s obnovou planéty. Využívaním tohto globálneho trendu prispievame nielen k výstavbe udržateľnej a ekologicky priateľskej spoločnosti, ale zabezpečujeme si aj ziskové a významné návraty. Spoločne si teda dovoľme využiť zaujímavý investičný potenciál zelenej energie a formovať svetlejšiu a čistejšiu budúcnosť pre nasledujúce generácie.