Zaujíma Vás aktuálna hodnota Vašej nehnuteľnosti?

Ak sa nachádzate v situácii, kedy potrebujete z akéhokoľvek dôvodu vedieť súčasnú hodnotu Vašej nehnuteľnosti, neváhajte sa na nás obrátiť.

Náš tím v spoločnosti Cisarius Real Estate žijeme nehnuteľnosťami 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Stovkám klientom sme spracovali a dodali ohodnotenie ich nehnuteľností, či už išlo o plánovaný a následne realizovaný predaj/prenájom, alebo ak potrebovali vedieť hodnotu nehnuteľnosti do rôznych druhov konaní, akými sú napríklad dedičské konanie či vysporiadanie majetku.

Taktiež službu ohodnotenie nehnuteľnosti spracúvame pre klientov na účel refinancovania hypotekárnych úverov, s čím ochotne pomôžeme aj Vám, ak sa chystáte takúto situáciu práve riešiť. Využite v prípade potreby k možnosti ohodnotenia vašej nehnuteľnosti aj konzultáciu s tímom finančných a hypotekárnych špecialistov.

My v realitnej kancelárii Cisarius Real Estate ponúkame našim klientom iba také služby, aké by sme na trhu sami chceli dostať. Na internete môžete nájsť mnoho kalkulačiek, ktoré sú schopné na základe veľmi všeobecných dát vygenerovať približnú hodnotu vašej nehnuteľnosti.

U nás ale všetky typy nehnuteľností oceňujeme osobne, v rámci maklérskeho tímu,

na základe reálnych skúseností a poznatkov trhu, ktoré roky zbierame. Nestačí nám vedieť iba širšiu lokalitu či výmeru, ale opierame sa o komplexný balík informácii, vďaka ktorým vieme zohľadniť všetky faktory, ktoré na hodnotu vplývajú. To je najmä pri predaji alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti mimoriadne dôležité najmä preto, aby ste následný výnos mohli maximalizovať.

Aj keď je každé ohodnotenie v Cisarius Real Estate spracované nezáväzne a úplne zadarmo, garantujeme exkluzívny a dynamický prístup ku každému jednému klientovi.