Fotovoltaika ako investícia

cisarius-fotovoltaika

Z každej strany sa na nás valí téma najnovšej inovácie v podobe fotovotaiky a fotovotlaických elektrární. Otázka transformovať alebo netransformovať na solárnu energiu. Počuli ste už o fotovoltaických paneloch? Počuli ste o rôznych formách investovania. Čo by ste povedali na to, keby ste využili práve túto formu efektívneho investovania a investovali by ste do Vašej fotovoltaiky.

Nie je to nič komplikované!

Solárna energia je tá najstabilnejšia energia – je to slnečná posila pre tento svet. Vďaka najmodernejším technológiám sme našli spôsob ako túto energiu zbierať, využiť a uchovať. To je veľký posun v energetike! Investície do zelenej energie podporujú inovácie a technologický pokrok v odvetví.

Staňte sa aj Vy majiteľom solárnej elektrárne s Cisarius. Staňte sa aj Vy investorom do slnečnej energie. Staňte sa nezávislým odberateľom energie a zabezpečte si doživotnú úsporu na vlastnej streche. Je potvrdená mesačná úspora už pol roka po montáži zdroja na strechu a to minimálne 50%.

Šetríte peniaze ale aj prírodu a životné prostredie – výroba solárnej energie je neinvazívna a obnoviteľná – prebieha potichu vo fotovoltaických článkoch a sieťach.

Ako sa dostanete k tejto investícií? Jednoducho sa nám ozvite prostredníctvom kontaktného formulára, v pár krokoch zistíme či je vaša strecha vhodná na montáž a potom zašleme cenovú ponuku na fotovoltaické panely.

Montážou panelov na strechu sa nielen zvyšuje cena nehnuteľnosti ale tiež sa zvyšuje jej hodnota voči životnému prostrediu. Investovanie do zelenej energie prispieva k zmierňovaniu klimatických zmien, redukcii znečistenia ovzdušia a zachovaniu ekosystémov.

Dlhodobá udržateľnosť: Zelená energia pochádza z obnoviteľných zdrojov, ktoré sú prakticky nevyčerpateľné. Na rozdiel od obmedzených fosílnych palív môže zelená energia poskytovať udržateľný a spoľahlivý zdroj energie pre budúce generácie.

Investície do zelenej energie sú v súlade s environmentálnymi cieľmi, prispievajú k dlhodobej udržateľnosti a ponúkajú radu finančných, hospodárskych a sociálnych výhod. Keďže globálny prechod k čistejším energetickým zdrojom sa zrýchľuje, investície do zelenej energie sa stávajú čoraz atraktívnejšími a nevyhnutnými pre udržateľnú budúcnosť. Aj preto chceme byť toho súčasťou.

Ako členovia projektu „Zelená domácnostiam“ sa zaručíme Vašu nehnuteľnosť analyzovať pre vybavenie kompletnej dotácie pre Vašu strechu, zabezpečíme Vám tak úsporu až 4025,- z ceny fotovoltaiky a dlhodobú udržateľnosť energetickej nezávislosti.

Spolu rozžiarime iskru zelenej energie a ideme k svetlejšej, udržateľnejšej budúcnosti. Vaša investícia čaká!